Šperky s krystaly Swarovski

Šperky s krystaly Swarovski patří mezi módní stálice. Je fascinující, že se jimi ženy po celém světě rády zdobí již více než sto let. Takovýto úspěch je vlastní pouze opravdu špičkovým produktům, které jsou založeny na unikátních výrobních postupech a zkušenostech všech zaměstnanců, kteří se podílí na jejich vzniku. Předtím, než si řekneme, jaké produkty Swarovski jsou v současné době na trhu a čím oslovují zákazníky, si pojďme v rychlosti říct něco o jejich historii. Brzy poznáte, že Swarovski znamená mnohem více, než dokonalé krystaly a šperky.

Firma Swarovski byla založena v roce 1892 Danielem Swarovskim, rakouským brusičem skla, který pocházel z Čech. Jeho zručnost a umělecké nadání, v kombinaci s jím navrhnutým a patentovaným vynálezem elektrického brusu skla, stály za vznikem legendy zvané krystaly Swarovski i za rychlým úspěchem šperků Swarovski obecně. První světová válka znamenala pro tuto společnost nutnost změn ve výrobním sortimentu, což dalo vzniknout nové divizi, která dodnes produkuje precizní optiku. Po válce Daniel Swarovski se svými společníky představil světu další exkluzivní výrobní techniky, které přispěly k rozšíření šperků Swarovski po celém světě. Invence firmy žene kupředu celý šperkařský segment trhu již desítky let a nejspíše ještě dlouhou dobu bude o krok napřed před konkurencí.

V dnešní době je jméno Swarovski synonymem pro kvalitu, okouzlující design a referenční standard. Firma Swarovski je ohromným impériem, které sestává z celé řady divizí. Celkový obrat společnosti za rok 2009 byl 2,25 miliardy euro. Mezi nejoblíbenější produkty této značky patří samozřejmě šperky. Krystaly Swarovski používá pro výrobu vlastních zlatých šperků značka Castor. Vznikají tak luxusně vypadající náušnice a náhrdelníky. Velice oblíbené jsou sety právě těchto dvou výjimečných produktů, které můžete velice výhodně zakoupit například na www.nasesperky.cz, kde si můžete vybrat z velice pestré nabídky. Nejkrásnější krystaly světa však naleznete i na moderních kabelkách a lodičkách.