Stříbrné šperky Castor jsou velice oblíbené mezi všemi, kdo mají zájem o šperky vysoké kvality a skvělého designového provedení. Stříbrné šperky Castor jsou krásnými doplňky, které mohou posloužit jako ideální dárek pro každou ženu. Díky použitému stříbru o kvalitě 925 šperky neztratí svůj výjimečný vzhled ani po mnoha letech nošení. K dlouhé době životnosti navíc přispívá i výtečné technické zpracování. Šperkařství Castor dbá na pečlivost při výrobě každého jednotlivého šperku z podnikové produkce.

Stříbrné šperky Castor mohou být doplněny i značkovými skleněnými krystaly Swarovski. Stříbrné šperky Castor s krystaly Swarovski patří mezi nejoblíbenější produkty od společnosti Castor. Produkci těchto šperků je možné rozdělit do následujících 3 kategorií: stříbrné náušnice Castor s krystaly Swarovski, stříbrné přívěšky Castor s krystaly Swarovski a sady stříbrných šperků Castor s krystaly Swarovski. Sady sestávají z náušnic a přívěšku v identickém designu, což z nich činí nádhernou soupravu, která může posloužit jako ideální dárek pro každou ženu.

Mezi nejoblíbenější provedení krystalů Swarovski, kterými jsou stříbrné šperky Castor osazovány, patří srdce. Ta jsou dostupná v řadě barevných variací. Stejně tak se jednotlivá provedení liší i různými použitými povrchovými úpravami a úrovní lesku.

Stříbrné náušnice Castor

Stříbrné náušnice castor jsou standardně osazovány značkovými krystaly Swarovski, což z nich činí překrásné šperky s výjimečnou estetickou hodnotou. Na níže uvedených fotografiích jsou vyobrazeny některé z modelů stříbrných náušnic Castor, které je možné zakoupit například v internetovém obchodě http://www.zlatnictvi-castor.cz/.

Stříbrné náušnice Castor s krystaly Swarovskivelke-srdce-prives-2.jpg.tnZlaté náušnice Castor se zirkony

Stříbrné přívěšky Castor

Stříbrné přívěšky Castor jsou decentní šperky, které jsou díky svému elegantnímu designu vhodným módním doplňkem pro každou ženu. Stříbrné přívěšky Castor jsou samozřejmě osazovány výhradně značkovými krystaly Swarovski různých tvarů a velikostí. Mezi nejoblíbenější provedení krystalů v přívěšcích patří Baroque, Čtverec, Kapka a Srdce. Při výběru se můžete nechat inspirovat například níže uvedenými fotografiemi.

pr3prpr2

Stříbrné soupravy Castor

Stříbrné soupravy Castor jsou výtečnými kombinacemi vybraných stříbrných náušnic Castor s krystaly Swarovski a stříbrných přívěšků Castor s krystaly Swarovski. Na následujících fotografiích jsou vyobrazeny soupravy s krystaly Swarovski ve tvarech srdce, čtverec a kapka. V oficiálním internetovém obchodě šperkařství Castor http://www.zlatnictvi-castor.cz/ je ovšem k dispozici mnohem širší nabídka souprav s krystaly různých tvarů a barev.

sp1sp2sp3