Zlaté šperky Castor patří mezi oblíbené stálice na pultech Šperkařství Castor. Zlaté šperky Castor jsou vyráběny výhradně ze zlata o vysoké kvalitě, díky čemuž je zajištěna dlouhodobá odolnost a pevnost těchto šperků. Zlaté šperky Castor jsou dostupné ve velice široké řadě různých provedení. Velmi oblíbené jsou zlaté prsteny Castor, zlaté náušnice Castor a zlaté přívěšky Castor.

Zlaté prsteny Castor

Zlaté prsteny Castor jsou u zákazníků velice oblíbenou částí portfolia šperků šperkařství Castor. Pro jejich výrobu je využíváno výhradně kvalitní zlato o ryzosti 14 karátů. Ke každému zlatému prstenu Castor je dodávána dřevěná krabička, což prsteny Castor předurčuje k tomu, aby se staly ideálními dárky pro každou ženu. Na níže uvedených fotografiích jsou vyobrazeny některé z řady zlatých prstenů Castor. K dispozici jsou zlaté prsteny Castor osazené i jedním či více čirými zirkony.

gr3gr2gr

Zlaté náušnice Castor

Zlaté náunice Castor jsou osazovány zirkony či značkovými krystaly Swarovski. Ať již si vyberte jakékoliv náušnice z produkce šperkařství Castor, vždy si můžete být zcela jisti, že získáváte kvalitní šperky, které si svoji hodnotu udrží i do budoucna, což je dáno vysokou kvalitou použitého zlata a bezchybným řemeslným zpracováním. Na následujících fotografiích jsou představeny některé ze zlatých náušnic Castor.

zn1zn2zn3

Zlaté přívěšky Castor

Zlaté přívěšky Castor jsou prudce elegantní, což je navíc ještě více umocněno exkluzivní dárkovou dřevěnou krabičkou, která je ke zlatým přívěškům Castor dodávána standardně zdarma. Zlaté přívěšky Castor jsou zhotoveny výhradně ze zlata o ryzosti 14 karátů a často jsou osazeny jedním či více čirými zirkony. Zboží je samozřejmě značené oficiálním státním puncem, dokazujícím pravost.

Zlatý přívěšekZlatý přívěšekNZ0226YW-500-3

Zlaté soupravy Castor

Zlaté soupravy Castor jsou speciálními kolekcemi, které sestávají ze zlatých náušnic Castor a zlatého přívěšku Castor. Všechny šperky v kolekci jsou designově sladěny. Šperky mohou být osazeny značkovými krystaly Swarovski nebo čirými zirkony.