Příležitostí, kdy darovat šperk je v našem životě nepřeberné množství. Přesto šperky patří do kategorie zboží, které se často opomíjí, a to hlavně pro jejich nesnadný výběr. Ať už má Vaše žena, přítelkyně či dcera ráda stříbrné šperky, zlaté šperky, nebo šperky s krystaly, jistě si vyberete z nabídky zlatnictví Castor.

Síla zlatých šperků

Zlato je od nepaměti nejen krásným kovem, ale také materiálem, do kterého se vyplatí investovat. Jeho cena stoupá také s kvalitním zpracováním v originální šperk – prsten, náušnice, přívěsek atd. Obohatit takový šperk je pak možno řadou kamenů. Ty výsledný zkrášlující efekt ještě zvýrazní.
Zlaté šperky Castor jsou navrhovány nejmodernějšími metodami 3D modelování a svým precizním zpracováním dávají vzniknout neopakovatelné harmonii krásy a elegance, kterou ocení každá žena. Pro výrobu je využíváno žluté i bílé zlato a kameny jsou pečlivě vybírány a broušeny. Ve šperkách Castor jsou vsazeny kvalitní krystaly Swarovski.
Nabídka zlatých šperků Castor

Výbornou volbou pro zvlášť významné příležitosti jsou zlaté prsteny Castor. Jsou vyrobeny čistě ve zlatém designu, nebo jsou osázeny kameny (nejčastěji zirkony). Ve stejném čistém či zirkonovém designu lze dokoupit i zlaté náušnice Castor a zlaté přívěšky Castor.

Velikou výhodou zlatých šperků Castor je i jejich cenová dostupnost. Tento luxus si tedy může dopřát téměř každý bez obav, a s jistotou nákupu kvalitních šperků od českého výrobce. Obdarujte někoho z Vašich blízkých šperky Castor a uvidíte, že jim navždy budou připomínat krásné chvíle strávené s Vámi.